ПРО КОМПАНІЮ

Факторингова компанія «Фонд боргових зобов’язань» заснована в 2008 році. Наша компанія ефективно працює на ринку факторингових та колекторських послуг України
businessmen45454
Мельниченко Олег Володимирович
Генеральний Директор

Метою нашої роботи є сприяння фінансово-кредитним установам, страховим, лізинговим компаніям та іншим юридичним і фізичним особам у питаннях повернення та упередження проблемної дебіторської заборгованості, виконання боргових зобов’язань та оптимізацію ризик – менеджменту.

0

завершених справ

0

Команда професіоналів

0

років бездоганної роботи

0

Задоволених клієнтів

Ефективність

Ми даємо 100 % гарантію, що знайдемо саме таке рішення, яке підійде Вам для того, щоб повернути кошти, оптимізувати бізнес-процеси, отримати необхідну інформацію та запобігти втратам у майбутньому.

Приватність і безпека

Передаючи нам інформацію, ми забезпечуємо її повний захист використовуючи інноваційні технології. Ми гарантуємо максимальну конфіденційність та нерозголошення інформації.

Далекоглядність

Наш досвід дає можливість прорахувати усі можливі варіанти подій і передбачити їх наслідки для Вас, щоб ліквідувати проблему на початковому єтапі.

Якість послуг

Завдяки симбіозу різних методик в нашій роботі ми можемо гарантувати Вам, що буде досягнуто 100% результату.

Потужна команда

Клієнти, які вже працюють з нами, переконалися в нашому професіоналізмі. Працюючи з нашими професіоналами Клієнти отримають найефективніше вирішення всіх проблем.

Вигоди від співпраці

Позитивні результати більшості проектів дають нам упевненість у власних силах і дозволяють працювати без авансування витрат з боку замовника. Саме тому ми можемо запропонувати Вам найвигідніші умови співпраці.

Наші клієнти

Ми здійснюємо якісне обслуговування, своєчасний і повний захист прав та інтересів, максимально мінімізувавши ризики, оперативно вирішуючи проблеми чи суперечки, здійснюємо антикризове управління фінансово-економічного стану наших Клієнтів.

Клієнти, які вже працюють з нами, переконалися в нашому професіоналізмі. Пропонуємо своє партнерство – доведемо, що ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» варто Ваших довіри, часу і грошей.

Банківські установи
Страхові компанії
Юридичні та фізичні особи

Ми готові вирішувати Ваші проблеми з поверненням простроченої заборгованості в Києві, Київської області, а також на всій території країни, за допомогою наших представників і агентів в інших регіонах України.

Шукаєте компанію першого класу для повного юридичного супроводу діяльності Вашого бізнесу?