Наші партнери

ТОВ «Консалтингова компанія «Фонд боргових зобов’язань»

ТОВ «Консалтингова компанія «Фонд боргових зобов’язань»
ТОВ «Консалтингова компанія «Фонд боргових зобов’язань». Ми з повагою ставимося до співпраці між нашими компаніями, вважаємо ТОВ «Факторингова компанія «Фонд боргових зобов’язань» надійним партнером.

ТОВ «Бізнес Система»

ТОВ "Бізнес Система". Висловлюємо подяку ТОВ "Фонд боргових зобов'язань" за співпрацю в наданні послуг правового супроводу діяльності компанії.

Київська обласна товарна біржа

Київська обласна товарна біржа. Рекомендуємо ТОВ "Фонд боргових зобов'язань" як надійного партнера, який показав високу ефективність в наданні правової допомоги та консалтингових послуг.

ТОВ «Олімп Фінанс Груп»

вважає за необхідне відзначити високу кваліфікацію, компетентність, якість роботи , проведеної співробітниками цієї фірми, діловий підхід до поставленої задачі, оперативність та делікатність взаємовідносин з клієнтом.

ПАТ «Ідея Банк»

ПАТ «Ідея Банк» вважає ТОВ «Факторингова компанія «Фонд боргових зобов’язань» надійним партнером для співпраці в галузі надання послуг по стягненню заборгованості.

ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група»

висловлює подяку ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» за високопрофесійні консультації, надані Вашими спеціалістами з правових питань. В рамках програми співпраці ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» надала юридичну допомогу у вирішенні довгострокових завдань, в тому числі в судовому порядку.

ПАТ «Укрсоцбанк»

ПАТ «Укрсоцбанк»
висловлює ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» вдячність за плідну співпрацю у сфері надання послуг з погашення заборгованості.

VAB ЛИЗИНГ - украинская лизинговая компания

VAB ЛИЗИНГ - украинская лизинговая компания. Ми з повагою ставимося до співпраці між нашими компаніями і продовжимо залучати ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» до юридичного супроводу господарської діяльності VAB ЛИЗИНГ, як надійного і постійного партнера.

ПАТ «Українська Національна розрахункова картка»

ПАТ «Українська Національна розрахункова картка» вважає ТОВ «Консалтингова компанія «Фонд боргових зобов’язань» надійним партнером для співпраці в галузі надання аутсорсингових послуг.

ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» висловлює подяку ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» за високопрофесійні консультації, надані Вашими спеціалістами з правових питань. В рамках програми співпраці ТОВ «Фонд боргових зобов’язань» надала юридичну допомогу у вирішенні довгострокових завдань, в тому числі в судовому порядку.

ПАТ «Страхова група «ТАС» , вважає за необхідне відзначити високу кваліфікацію, компетентність, якість роботи , проведеної співробітниками цієї фірми, діловий підхід до поставленої задачі, оперативність та делікатність взаємовідносин з клієнтом.

ПАТ «Ідея Банк» вважає ТОВ «Факторингова компанія «Фонд боргових зобов’язань» надійним партнером для співпраці в галузі надання послуг по стягненню заборгованості.

Чим ми можем Вам допомогти?

Зв’яжіться з нами і ми запропонуємо Вам — комплексний супровід Вашого бізнесу.